Euphoria

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-07-21 20:42:04

peteros

conscript

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 1
Punktów :   

zbijanie levela z itemków

Od dawna krząża legendy o jakichs sposobach czy innych rzeczach tego rzodzaju kture pomagaja w zbijaniu levele otuz to prawda.Przedstawie tu metodę wymyśloną przezemnie polega ona na wykorzystaniu specjalnych kluczy.Polega to na braniu 2 itemków jednego kturego zamierzamy zbic i drugi ktury jest bezwartosciowy i bezużyteczny.A teraz wytłumacze zwrot "klucze" jest to krutko muwiac branie failów na tego bezużytecznego itemka a succesów na ten ktury chcemy a teraz coś bardziej szczegułowego klucz-sprawdzanie  co wychodzi nam z tego guwnianego np 3x fail 1x succes i po tym succes znuw fail to jest klucz.Jeden klucz wyjdzie max 3 razy wiec nie ma co prubowac wiecej sa także itemy z ograniczeniem czyli nie wyjdzie ci więcej niż np.9 leveli jednak z własnego doświadczenia wiem że max obniżenie to 25leveli wiem to gdyz znizylem boots of red dragon z 45lev na 20lev a potem (niewiem jak to się stało) wyszed mi succes a item znikł. teraz krutkie FAQ.
Masz jakies dowody lub podsawy,że to działa?
Tak mam dzieki tej metodzie obnizylem np.rekawice Natu o 13leveli bez 1 failu
Czy np. gdy obniżasz item ten drugi musi byc taki sam np. do obniżenia butów buty?
Nie
Czy możliwe jest,że zmniejszymy level więcej niż 25 ??
Hmmm szczerze muwiąć nie wiem ale raczej tak jak muwiłem wczesniej chyba zalezy to od levela itemka i jego możliwościach w zmniejszaniu.
Tu kończe muj post i jeśli macie jescze jakieś pytania piszcie.
sorry za błędy ortograficzne






                                                                                                                                                                                                                                                                                          Made in peteros

Ostatnio edytowany przez peteros (2008-07-21 21:19:46)

Offline

 

#2 2008-07-22 12:37:34

Masane

soldier

Zarejestrowany: 2008-07-16
Posty: 11
Punktów :   

Re: zbijanie levela z itemków

Wczoraj próbowałem w Kai'non na evencie po 17 złożyc broń i wyszedl mi 1 sukces i 2 feild sami najlepiej sprawdzcie bo ja juz nie bede próbował.

Offline

 

#3 2008-07-25 22:20:43

Spawacz

soldier

Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2008-07-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: zbijanie levela z itemków

Na dzień dzisiejszy podany przez petrosa ,,klucz" na zbijanie nie działa, być może jest jakiś inny lecz nie mam na to cierpliwości .


Oto czego uczy technikum elektroniczne:
http://pl.youtube.com/watch?v=9H8tGE4mr_0

Offline

 

#4 2008-07-26 09:02:57

Xaoli

conscript

Zarejestrowany: 2008-07-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: zbijanie levela z itemków

Hmm ja jeszcze sprawdzić muszą czy nie działa ;] bo butki mi tym sposobem wyszły ale tesset już nie ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKołobrzeg pokoje materace janpol